Čas na serveru 12:57:50

Vladimír Komárek
Trumpeta

Id: 85001

Trumpeta

  •  / Trumpeta / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, signováno uprostřed dole, autorské rámování, zcela původní stav, majitel získal přímo od autora

zobrazeno: 2255x

Vyvolávací cena:
11 000

60 000