Čas na serveru 22:25:56

Vladimír Komárek
Václav

Id: 318801

Václav

  •  / Václav / Vladimír Komárek
  •  / Václav / Vladimír Komárek
  •  / Václav / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1758x

Vyvolávací cena:

28 000