Čas na serveru 16:59:48

Vladimír Komárek
Váza

Id: 376102

Váza

  •  / Váza / Vladimír Komárek
  •  / Váza / Vladimír Komárek
  •  / Váza / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na původním rámu

zobrazeno: 7563x

Vyvolávací cena:

93 000

Účastníci: 23

Příhozy: 89