Čas na serveru 16:15:23

Vladimír Komárek
Vázy

Id: 1943

Vázy

  •  / Vázy / Vladimír Komárek
  •  / Vázy / Vladimír Komárek
  •  / Vázy / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr plátna 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 97, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2733x

Vyvolávací cena:
7 500

27 000