Čas na serveru 06:48:29

Vladimír Komárek
Vikýře

Id: 1768

Vikýře

  •  / Vikýře / Vladimír Komárek
  •  / Vikýře / Vladimír Komárek
  •  / Vikýře / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr plátna 65 x 90 cm, signováno vlevo dole, datováno 97, lehce poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 3412x

Vyvolávací cena:
14 000

38 000