Čas na serveru 16:47:01

Vladimír Komárek
Vikýře

Id: 1768

Vikýře

  •  / Vikýře / Vladimír Komárek
  •  / Vikýře / Vladimír Komárek
  •  / Vikýře / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr plátna 65 x 90 cm, signováno vlevo dole, datováno 97, lehce poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 3160x

Vyvolávací cena:
14 000

38 000