Čas na serveru 15:19:26

Vladimír Komárek
Vyznamenání

Id: 18734

Vyznamenání

  •  / Vyznamenání / Vladimír Komárek

litografie/ruční papír, velikost tisku 27,5 x 31 cm, signováno uprostřed dole, číslováno 31/50, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1874x

Vyvolávací cena:
700

800