Čas na serveru 00:28:49

Vladimír Komárek
Zahrada

Id: 271804

Zahrada

  •  / Zahrada / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno uprostřed dole s datací, drobné otřeniny v malbě, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 2841x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 58