Čas na serveru 22:47:18

Vladimír Komárek
Zátiší

Id: 501201

Zátiší

  •  / Zátiší / Vladimír Komárek
  •  / Zátiší / Vladimír Komárek
  •  / Zátiší / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 80 x 45 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 6143x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 66