Čas na serveru 16:19:53

Vladimír Komárek
Zátiší

Id: 83606

Zátiší

  •  / Zátiší / Vladimír Komárek
  •  / Zátiší / Vladimír Komárek
  •  / Zátiší / Vladimír Komárek

tužka/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1216x

Vyvolávací cena:

3 600