Čas na serveru 16:55:56

Vladimír Komárek
Zátiší s holubicemi

Id: 297703

Zátiší s holubicemi

  •  / Zátiší s holubicemi / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 3615x

Vyvolávací cena:

63 000

Příhozy: 52