Čas na serveru 10:32:02

Vladimír Komárek
Zátiší s houslemi

Id: 1966

Zátiší s houslemi

  •  / Zátiší s houslemi / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 55 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 96, značné otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2309x

Vyvolávací cena:
7 500

16 000