Čas na serveru 01:36:24

Vladimír Komárek
Zátiší s hruškami

Id: 338101

Zátiší s hruškami

  •  / Zátiší s hruškami / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 1367x

Vyvolávací cena:

45 000

Účastníci: 20