Čas na serveru 05:43:18

Vladimír Komárek
Zátiší s květinami

Id: 275805

Zátiší s květinami

  •  / Zátiší s květinami / Vladimír Komárek

olej/sololit, rozměr 55 x 72 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1885x

Vyvolávací cena:

55 002

Účastníci: 21

Příhozy: 48