Čas na serveru 17:36:40

Vladimír Komárek
Zátiší s květinou

Id: 223801

Zátiší s květinou

  •  / Zátiší s květinou / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 45 x 30 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

zobrazeno: 1588x

Vyvolávací cena:

30 000