Čas na serveru 16:18:29

Vladimír Komárek
Zátiší s květinou a holubicemi

Id: 150802

  •  / Zátiší s květinou a holubicemi / Vladimír Komárek

olej/sololit, rozměr 60 x 70 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1993, rámováno, PO

zobrazeno: 3601x

Vyvolávací cena:

110 000

Příhozy: 94