Čas na serveru 22:50:05

Vladimír Komárek
Zátiší s pohárem

Id: 368301

Zátiší s pohárem

  •  / Zátiší s pohárem / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 36 x 55 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na rámu

zobrazeno: 2554x

Vyvolávací cena:

76 000

Účastníci: 23

Příhozy: 76