Čas na serveru 03:28:18

Vladimír Komárek
Zátiší s poháry

Id: 390704

Zátiší s poháry

  •  / Zátiší s poháry / Vladimír Komárek

olej/karton, rozměr 61,5 x 82 cm, značeno a datováno dole uprostřed, rámováno, na zadní straně ověření pravosti synem autora

zobrazeno: 1257x

Vyvolávací cena:

76 000

Účastníci: 20

Příhozy: 64