Čas na serveru 16:23:37

Vladimír Komárek
Zátiší se sklenicemi

Id: 18715

Zátiší se sklenicemi

  •  / Zátiší se sklenicemi / Vladimír Komárek

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 31,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 85, rámováno, kryté plastem

zobrazeno: 2381x

Vyvolávací cena:

3 800