Čas na serveru 00:35:55

Vladimír Komárek
Zátiší se židlemi

Id: 187624

Zátiší se židlemi

  •  / Zátiší se židlemi / Vladimír Komárek

suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 61 x 42,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1113x

Vyvolávací cena:
1 200