Čas na serveru 16:57:13

Vladimír Komárek
Zdechovická skála

Id: 185404

Zdechovická skála

  •  / Zdechovická skála / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 69 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, provenience z pozůstalosti Josefa Rolence, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2042x

Vyvolávací cena:

40 000

Příhozy: 58