Čas na serveru 18:48:51

Vladimír Komárek
Zelené knihy

Id: 287901

Zelené knihy

  •  / Zelené knihy / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 2266x

Vyvolávací cena:

100 000

Účastníci: 21

Příhozy: 106