Čas na serveru 14:11:27

Vladimír Komárek
Židle

Id: 315001

Židle

  •  / Židle / Vladimír Komárek
  •  / Židle / Vladimír Komárek
  •  / Židle / Vladimír Komárek
  •  / Židle / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 92 x 63 cm, značeno a datováno vpravo dole, původní štítek na zadní straně, lehce zvlněné plátno, nově olištováno

zobrazeno: 5075x

Vyvolávací cena:

80 777

Účastníci: 21

Příhozy: 74