Čas na serveru 12:17:46

Vladimír Komárek
Židle s houslemi

Id: 159202

Židle s houslemi

  •  / Židle s houslemi / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 85 x 61,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky rámováno

zobrazeno: 1666x

Vyvolávací cena:
6 000

141 000

Příhozy: 64