Čas na serveru 16:12:18

Vladimír Komárek
Zvonky

Id: 26901

Zvonky

  •  / Zvonky / Vladimír Komárek
  •  / Zvonky / Vladimír Komárek
  •  / Zvonky / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 97, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2814x

Vyvolávací cena:
15 000

43 175