Čas na serveru 10:08:38

Vladimír Kompánek
Fašiangové masky

Id: 473802

Fašiangové masky

  •  / Fašiangové masky / Vladimír Kompánek

olej/plátno, rozměr 55 x 75 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou

zobrazeno: 5184x

Vyvolávací cena:
9 500

130 000

Příhozy: 88