Čas na serveru 12:38:11

Vladimír Kompánek
Fašiangy

Id: 473801

Fašiangy

  •  / Fašiangy / Vladimír Kompánek

olej/sololit, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole a monogramem ve spodní části, rámováno, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou

zobrazeno: 6798x

Vyvolávací cena:
9 500

99 000

Příhozy: 81