Čas na serveru 05:59:14

Vladimír Kompánek
Noc

Id: 452403

Noc

  •  / Noc / Vladimír Kompánek
  •  / Noc / Vladimír Kompánek
  •  / Noc / Vladimír Kompánek
  •  / Noc / Vladimír Kompánek

olej/sololit, rozměr 60 x 79 cm, značeno ve spodní části, rámováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou

zobrazeno: 1136x

Vyvolávací cena:

95 000

Příhozy: 87