Čas na serveru 21:44:21

Vladimír Kompánek
Panák III.

Id: 452402

Panák III.

  •  / Panák III. / Vladimír Kompánek

olej/sololit, rozměr 77 x 38 cm, značeno ve spodní části, rámováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou

zobrazeno: 2036x

Vyvolávací cena:

155 000

Příhozy: 109