Čas na serveru 21:20:51

Vladimír Kompánek
Sáně

Id: 424105

Sáně

  •  / Sáně / Vladimír Kompánek
  •  / Sáně / Vladimír Kompánek
  •  / Sáně / Vladimír Kompánek
  •  / Sáně / Vladimír Kompánek
  •  / Sáně / Vladimír Kompánek

olej/sololit, rozměr 50 x 71 cm, značeno vlevo dole, rámováno, na vyžádání možno zajistit vystavení znaleckého posudku PhDr. Mariánem Kvasničkou

zobrazeno: 954x

Vyvolávací cena:
12 500

84 000