Čas na serveru 02:43:35

Vladimír Kompánek
Vánoce IV.

Id: 452401

Vánoce IV.

  •  / Vánoce IV. / Vladimír Kompánek

olej/sololit, rozměr 30 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou

zobrazeno: 3542x

Vyvolávací cena:

76 000

Příhozy: 80