Čas na serveru 10:38:43

Vladimír Kompánek
Vánoční čas

Id: 473805

Vánoční čas

  •  / Vánoční čas / Vladimír Kompánek

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 50 x 71 cm, značeno v malbě uprostřed, rámováno, přiložen Znalecký posudek vyhotovený PhDr. Mariánem Kvasničkou

zobrazeno: 13153x

Vyvolávací cena:

75 000