Čas na serveru 17:23:42

Vladimír Kompánek
Vesnice

Id: 473803

Vesnice

  •  / Vesnice / Vladimír Kompánek

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno v malbě uprostřed a monogramem na pravé straně, rámováno, přiložen Znalecký posudek vyhotovený PhDr. Mariánem Kvasničkou

zobrazeno: 1224x

Vyvolávací cena:

68 000

2024,03-1,05,21,02,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 77