Čas na serveru 06:09:21

Vladimír Kompánek
Vesnice

Id: 473803

Vesnice

  •  / Vesnice / Vladimír Kompánek

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno v malbě uprostřed a monogramem na pravé straně, rámováno, přiložen Znalecký posudek vyhotovený PhDr. Mariánem Kvasničkou

zobrazeno: 12106x

Vyvolávací cena:

190 000

Příhozy: 125