Čas na serveru 06:44:49

Vladimír Kompánek
Zima

Id: 424102

Zima

  •  / Zima / Vladimír Kompánek
  •  / Zima / Vladimír Kompánek
  •  / Zima / Vladimír Kompánek

olej/sololit, rozměr 30 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, na vyžádání možno zajistit vystavení znaleckého posudku PhDr. Mariánem Kvasničkou

zobrazeno: 1477x

Vyvolávací cena:

60 000