Čas na serveru 01:46:42

Vladimír Kompánek
Zimní čas

Id: 424101

Zimní čas

  •  / Zimní čas / Vladimír Kompánek

olej/sololit, rozměr 37 x 44 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložena kopie znaleckého posudku vystaveného PhDr. Mariánem Kvasničkou

zobrazeno: 8893x

Vyvolávací cena:

50 001