Čas na serveru 02:59:40

Vladimír Kompánek
Zimní čas V

Id: 424104

Zimní čas V

  •  / Zimní čas V / Vladimír Kompánek

olej/sololit, rozměr 49 x 71 cm, značeno vlevo dole, rámováno, na vyžádání možno zajistit vystavení znaleckého posudku PhDr. Mariánem Kvasničkou

zobrazeno: 2651x

Vyvolávací cena:
10 500

92 000