Čas na serveru 05:20:27

Vladimír Kompánek
Zimní noc

Id: 473804

Zimní noc

  •  / Zimní noc / Vladimír Kompánek

olej/sololit, rozměr 62 x 88 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen Znalecký posudek vyhotovený PhDr. Mariánem Kvasničkou

zobrazeno: 11811x

Vyvolávací cena:
7 500

150 000

Příhozy: 80