Čas na serveru 09:02:29

Vladimír Kompánek
Zimní noc

Id: 473804

Zimní noc

  •  / Zimní noc / Vladimír Kompánek

olej/sololit, rozměr 62 x 88 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen Znalecký posudek vyhotovený PhDr. Mariánem Kvasničkou

zobrazeno: 962x

Vyvolávací cena:
7 500

80 000

2024,03-1,04,20,34,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 49