Čas na serveru 11:25:03

Vladimír Kopecký (1960)
Podmořský svět

Id: 169902

Podmořský svět

  •  / Podmořský svět / Vladimír Kopecký (1960)

kombinovaná technika/překližka, rozměr 48 x 39 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5387x

Vyvolávací cena:
2 800

10 000