Čas na serveru 02:00:58

Vladimír Kopecký
Hranoly

Id: 35017

Hranoly

  •  / Hranoly / Vladimír Kopecký

kombinovaná technika/tempera/karton, rozměr 16,5 x 40 cm, signováno a věnování na zadní straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1599x

Vyvolávací cena: