Čas na serveru 16:20:08

Bohdan Kopecký
Jižní Čechy

Id: 273917

Jižní Čechy

  •  / Jižní Čechy / Bohdan Kopecký

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr výřezu 9,5 x 13,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno,po

zobrazeno: 498x

Vyvolávací cena:
500

6 000