Čas na serveru 00:19:29

Vladimír Kopecký
Lešení

Id: 18703

Lešení

  •  / Lešení / Vladimír Kopecký
  •  / Lešení / Vladimír Kopecký

nesignováno, olej/plátno/hobra, rozměr 100 x 100 cm, na zadní straně datace 1992, nerámováno, majitel získal přímo od autora

zobrazeno: 1704x

Vyvolávací cena:
15 000

33 200