Čas na serveru 03:39:41

Vladimír Kopecký
Milenci

Id: 60603

Milenci

  •  / Milenci / Vladimír Kopecký

olej/lepenka, velikost malby 49 x 41,5 cm, signováno vzadu, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2524x

Vyvolávací cena:

25 100