Čas na serveru 23:42:17

Vladimír Kopecký
Milenci

Id: 60603

Milenci

  •  / Milenci / Vladimír Kopecký

olej/lepenka, velikost malby 49 x 41,5 cm, signováno vzadu, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1775x

Vyvolávací cena:

25 100