Čas na serveru 14:12:46

Vladimír Kopecký
Milenci

Id: 60603

Milenci

  •  / Milenci / Vladimír Kopecký

olej/lepenka, velikost malby 49 x 41,5 cm, signováno vzadu, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2083x

Vyvolávací cena:

25 100