Čas na serveru 23:45:18

Vladimír Kopecký
Návrh vitráže

Id: 8211

Návrh vitráže

  •  / Návrh vitráže / Vladimír Kopecký

tempera/papír, rozměr 34,5 x 45 cm, signováno uprostřed dole, datováno 70, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 8487x

Vyvolávací cena:

13 500