Čas na serveru 00:09:02

Vladimír Kopecký
Podmořský svět

Id: 169902

Podmořský svět

  •  / Podmořský svět / Vladimír Kopecký

kombinovaná technika/překližka, rozměr 48 x 39 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4754x

Vyvolávací cena:
2 800

10 000