Čas na serveru 12:27:56

Vladimír Levora
Pod vrchem

Id: 21403

Pod vrchem

  •  / Pod vrchem / Vladimír Levora

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 2663x

Vyvolávací cena:
1 200

13 500