Čas na serveru 14:52:18

Vladimír Levora
Vesnička v údolí

Id: 43404

Vesnička v údolí

  •  / Vesnička v údolí / Vladimír Levora

olej/plátno, rozměr 45 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2265x

Vyvolávací cena:

4 110