Čas na serveru 01:25:16

Vladimír Mencl
Soumrak nad Bezdrevem

Id: 401304

Soumrak nad Bezdrevem

  •  / Soumrak nad Bezdrevem / Vladimír Mencl

olej/karton, rozměr 40 x 100 cm, značeno vpravo dole, drobný škrábanec v dolní části malby, rámováno

zobrazeno: 1270x

Vyvolávací cena:

6 000