Čas na serveru 04:29:04

Vladimír Mičko
Stráň

Id: 178304

Stráň

  •  / Stráň / Vladimír Mičko
  •  / Stráň / Vladimír Mičko
  •  / Stráň / Vladimír Mičko
  •  / Stráň / Vladimír Mičko

olej/plátno, rozměr 87 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, původní stav

zobrazeno: 1826x

Vyvolávací cena:

22 000