Čas na serveru 01:57:19

Vladimír Muzička
Archa

Id: 494305

Archa

  •  / Archa / Vladimír Muzička
  •  / Archa / Vladimír Muzička
  •  / Archa / Vladimír Muzička

olej/dřevovláknitá deska, rozměr 118 x 103 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 9467x

Vyvolávací cena:
10 500

74 000

Příhozy: 62