Čas na serveru 14:08:38

Znalec na telefonu 602 308 275

Vladimír Muzička
Ve varieté

Id: 28901

Ve varieté

  •  / Ve varieté / Vladimír Muzička

olej/sololit, rozměr 50 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 2012, autorsky olištováno, oděrka na liště

zobrazeno: 3102x

Vyvolávací cena:

38 000