Čas na serveru 03:37:34

Vladimír Muzička
Lidé přicházející ke Kristu

Id: 39701

Lidé přicházející ke Kristu

  •  / Lidé přicházející ke Kristu / Vladimír Muzička

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 04, autorsky rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 2543x

Vyvolávací cena:

34 000